Волинські дзюдоїсти змагалися у Білорусі

У Мінську відбулись змагання Відкритої Першості Республіки Білорусь серед юнаків та дівчат 1997-1999 років народження, в яких прийняла участь команда Федерації дзюдо Волині. Всього за нагороди боролися 254 спортсмени. Волинську область представляли 7 юнаків та 4 дівчат. Чемпіонами в своїх вагових категоріях стали: Валентина Шмаль та Анна Кухарук (Любомль), бронзові нагороди завоювали Вуй Микола (Луцьк, «Колос), Денисюк Марія (Любомль), Галюк Антон (Любомль). Сьоме місце в цих змаганнях зайняла Малиновська Анастасія (Любомль). Готували команду до змагань тренери О.А. Сікорський (Любомль) та О.Б. Іщук (Луцьк)

Ці змагання стали першим етапом підготовки збірної команди Федерації дзюдо Волині до Чемпіонату України серед юнаків та дівчат, що пройде 12-14 лютого у Луцьку в приміщенні обласної ДЮСШ.