«Вісник і К» — всеукраїнська інформаційно-аналітична газета. Виходить один раз на тиждень, у четвер.

Заснований 25 квітня 1996 року, сьогодні «Вісник і К» провідне громадсько-політичне видання Волинській області. Великий тираж і різноплановість газети дають можливість охопити значну частину населення західного регіону. Читацька аудиторія охоплює практично всі вікові категорії населення. Освіта читачів в основному середня спеціальна (43 %) і вища (47 %).

«Вісник» виходить раз на тиждень по четвергам разовим тиражем 100 тисяч примірників. З них близько 70 % розповсюджуються по передплаті, 30 % надходить в роздрібну торговельну мережу.

Основні рубрики: «У світі», «Події в Україні», «Регіони», «Інтерв\'ю», «Спорт», «Цікаві факти», «Невигадана історія».

У 2006 році за підсумками загальнодержавного конкурсу, який проводився Національною спілкою журналістів України, тижневик визнано найкращою регіональною газетою України. Окрім того, лауреатами різних премій і номінацій стали працівники редакції: завідувачка відділу листів «Вісника і К» Мирослава Косьміна виборола перемогу в обласному конкурсі «Журналістська надія» імені Григора Мацерука. Ольга Жарчинська та Кость Гарбарчук стали лауреатами обласного конкурсу «Любіть Україну».


Надіслати повідомлення© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×