У Луцьку майже на 3 гривні подорожчає вода

У Луцьку майже на 3 гривні подорожчає вода

Актуально

«Луцькводоканал» подав документи до нацкомісії, яка регулює тарифи в енергетиці та ЖКГ щодо підняття цін на централізоване водопостачання та водовідведення. Збільшення вартості очікується в межах 35-40%, або на 2,94 грн. за кубічний метр води. Загальний тариф становитиме 11,46 грн. за куб, йдеться у повідомленні прес-служби «Луцькводоканалу».

Подорожчання, ймовірно, відбудеться з вересня. У водоканалі це пояснюють зростанням вартості енергоносіїв, які використовує підприємство. Так ціна електроенергії, яка була врахована в діючих розцінках, становила 1,30  грн. за кіловат-годину, а на сьогодні вона зросла до 1,80 грн. Збільшилась за цей час і вартість паливно-мастильних матеріалів (наприклад, вартість бензину А92 порівняно з ціною, закладеною у діючий тариф, зросла на 86%, на бензин марки А-95 зросла на 31,2%, дизпаливо – на 64,4%). За цей період  змінилась і вартість матеріалів, реагентів, запасних частин, обладнання та комплектуючих. За перших 5 місяців року підприємство зазнало понад 2 мільйони гривень збитків.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!