Луцьк робить пропозицію прилеглим селам щодо об’єднання в рамках адмінреформи

Луцьк робить пропозицію прилеглим селам щодо об’єднання в рамках адмінреформи

Актуально

Сьогоднішня чергова сесія Жидичинської сільської ради Ківерцівського р-ну відбулася з участю першого заступника Луцького міського голови Тараса Яковлєва, секретаря Луцької міської ради Сергія Григоренка та директора офісу реформ у Волинській області Анатолія Пархом’юка. Луцькі посадовці та експерти обговорили з депутатами ради та активом жидичинської громади можливість об’єднання цієї сільської ради з Луцьком.

Питання підняли доволі серйозно, людей запевняли, що шкоди від цього їм точно не буде, мало того – виграють чимало. Бо ж місто Луцьк однозначно краще подбає про комунікації та інфраструктуру, ніж сільська рада. Про рівень спроможності вже й говорити не варто, адже очевидно, що в обласному центрі він значно вищий.

У результаті конструктивної розмови домовилися, що у Жидичині обговорять таку пропозицію під час зборів селян. І люди самі вирішать: більше переваг чи недоліків несе їм ця «дружба».

Варто зазначити, що досі влада міста займала позицію вичікування у питанні адмінреформи. Але нещодавно ситуація змінилася.

– Луцьк межує з десятьма сільськими радами. Нині ми ведемо перемовини щодо об’єднання громад. Якщо вдасться досягнути домовленостей, то наше місто отримає можливість розвитку, адже в нинішніх межах у Луцьку нема де будувати нові заводи, підприємства, гіпермаркети тощо, – зазначив Сергій Григоренко.

Схожі новини

Коментарів: 6

 • 17 липня 2015, 06:57 - Відповісти
  0
  Роздеребанять сільські Землі під маєтки,дачі....а що до допомоги,так вони в місті не можуть ладу дати
 • Ой
  17 липня 2015, 09:06 - Відповісти
  0
  У селян землю заберуть, лишать їм по 10 соток. Можливо, заплатять по балансовій вартості.... А потім продадуть по ринковій. Ото лапи нагріють певні особи...
 • жителька с. Липлян
  17 липня 2015, 10:42 - Відповісти
  0
  Цілком згідна з коментарями тому що" яковлевам" і йому подібним крім нашої приватизованої землі більш нічого не потрібно . Як дихали випарами лайна з межуючих очисних споруд так і будем дихати . Тільки будем платити в десять а то і більше разів більші податки на землю. Не жителі їм потрібні , а наша З Е М Л Я .
 • з Кульчина
  31 липня 2015, 11:53 - Відповісти
  0
  Поясніть, хто може забрати вашу ПРИВАТИЗОВАНУ землю? Хіба що самі кинетеся продавати, коли під ті ж маєтки будуть купувати за дуже хорошу ціну.
 • з Кульчина
  31 липня 2015, 11:57 - Відповісти
  0
  Не подумали про те, якщо не об'єднуватися з Луцьком, то за що утримувати садок, школу, амбулаторію? І за які ж то великі доходи будете робити дороги? Зато землі навколо буде купа!!! А лікуватися до Луцька будете їздити? Чи пошлють звідти в свою власну СУЧАСНО обладнану амбулаторію?
 • з Кульчина
  31 липня 2015, 12:03 - Відповісти
  0
  І ще мене цікавить: в селах Липляни, Жидичин, Кульчин чи Озерце є якісь такі великі підприємства - платники податків, чи може в цих селах живуть люди, що мають велику зарплату ( а не мінімально показану, як зазвичай), і платять величезні податки до бюджету? Чи бюджет тер.об'єднання буде наповнюватися з тих же мінімальних зарплат, а на той же садок чи ремонт дороги будуть ходити по хатах, і збирати гроші: подайте, хто скільки може?

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

 • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
 • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
 • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×