Потрібна допомога пораненому волинському бійцю — батькові сімох дітей

Потрібна допомога пораненому волинському бійцю — батькові сімох дітей

Актуально

38-річний Віктор Качула з Села Ветли Любешівського району отримав поранення 9-го вересня у Новоайдарському районі на Луганщині, підірвавшись на міні. Зважаючи на отримані травми, волинянину дивом вдалося вижити. Проведено майже десяток операцій. Уже видалено частину внутрішніх органів, на животі немає частини шкіри, частина вже пересаджена з ніг на частину живота, але дуже повільно приживається, повністю не відчуває одну ногу! 

Віктор – батько семи дітей. Розшукати чоловіка родині допомогли волонтери лише через тиждень. Він був у реанімації Харківського шпиталю. Коли з’явилася можливість, волинянина доставили у Київський обласний госпіталь. Нині він потребує наступних операцій.

Опіку над важко пораненим бійцем взяла волонтер Наталія Ариванюк.

«Віктор потребує нашої допомоги! Поряд з ним знаходиться постійно його дружина Любов. Не буду навіть пробувати публікувати список ліків, який щодня змінюється у відповідності до стану Віктора, публікую картку, скиньте кошти, хто скільки може!», - зазначила Ариванюк.

Кошти на порятунок багатодітного батька слід перераховувати на картку ПриватБанку: 4149 4978 2606 8993.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!