На Рівненщині фірмі відмовлять у дозволі добувати торф через росіянина-співвласника

На Рівненщині фірмі відмовлять у дозволі добувати торф через росіянина-співвласника

Актуально

Депутати Рівненської обласної ради рекомендували відмовити у погоджені щодо продажу на аукціоні спецдозволу на користування надрами з метою видобування торфу родовища «Берестівське», яке знаходиться у Володимирецькому районі. Сталося це під час засідання постійної комісії з питань екології та природокористування. Основною причиною для відмови стала особистість керівника підприємства, котре звернулося до Державної служби геології та надр України з відповідним клопотанням.

«За інформацією, отриманою із відкритих джерел, комісії стало відомо, що одним із засновників фірми, котра претендує на торфове родовище «Берестівське», є громадянин Російської Федерації. В умовах ведення російсько-української війни, окупації Донецької та Луганської областей, анексії півострова Крим московськими найманцями, просто негідно допускати до видобутку надр України російську компанію. Саме тому постійна комісія рекомендуватиме на наступному засіданні сесії ради відмовити у продажі цього спецдозволу на аукціону», – зазначив голова постійної комісії Володимир Валявка.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!