За тепло у січні лучани платять у півтора рази більше

За тепло у січні лучани платять у півтора рази більше

Актуально

Лучани, в помешканнях яких не встановленні засоби обліку теплової енергії, за опалення за січень заплатять в 1,42 рази більше через холодну погоду.

Середній тариф на послугу з централізованого опалення для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії становить у Луцьку 30,07 гривень за метр квадратний. Однак цей норматив коливається у залежності від середньодобової температури. Для Луцька в тарифі закладено середньодобова розрахункова температура зовнішнього повітря –  плюс 1,47 градусів. Фактична ж температура в січні становила –5,45 градусів. Тому у січні до базового тарифу (30,07 грн за кв. метр) донараховано 12,59 гривень за квадратний метр, відповідно вартість склала 42 гривні 66 копійок. Наразі ж середній тариф з початку опалювального сезону становить – 29,09 грн за квадратний метр.

В розрізі місяців ситуація така:

жовтень – 18,54 грн;
листопад – 29,56 грн;
грудень – 34,31 грн.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!