Луцьк прийме великий дитячий футбольний турнір

Луцьк прийме великий дитячий футбольний турнір

Актуально

3-4 листопада у Луцьку відбудеться доволі масштабний всеукраїнський дитячий «Кубок ФК «Адреналін», який збере 16 футбольних  команд з різних куточків нашої країни.

Як повідомляє сайт «Волинь Sport», змагання проходитимуть у двох вікових категоріях – серед юнаків 2006 та 2008 років народження. 

Список команд XXVI турніру, 2006 р. н.:

«Каскад» (Бровари), дві команди «Динамік» (Київ), ДЮСШ Блохіна-Бєланова (Вінниця), «Верес» (Рівне), «Гера» (Дубно), ДЮСШ-14 (Київ) та «Адреналін» (Луцьк).

Список команд 2008 р. н.:

«Восход» (Київ), «Локомотив» (Київ), «Старт» (Київ), «Зінедін» (Ужгород), ДЮСШ-2 (Луцьк), «Волинь» (Луцьк) і дві команди «Адреналін» (Луцьк).

Матчі відбуватимуться на полях східноєвропейського університету та Волинського обласного ліцею з посиленою фізичною підготовкою.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!