Для розлучених пар хочуть ввести нові правила щодо дітей

Для розлучених пар хочуть ввести нові правила щодо дітей

Актуально

Уряд хоче зобов’язати одного батьків, з яким живе малолітня дитина, інформувати про його місце проживання іншого члена колишнього подружжя. Зокрема, уряд пропонує дозволити батькам, з ким проживає дитина, особисто вирішувати, де їм жити, де і як вчитися, а також тимчасово, на 1 місяць, залишати Україну. Але, при цьому необхідно інформувати другого з батьків. Якщо такого інформування не відбуватиметься, це може стати підставою для звернення у суд щодо передачі дитини іншому з батьків.

Також у новому законопроекті хочуть встановити вікові обмеження на усиновлення: усиновлювач не повинен бути старшим за дитину більш ніж на 45 років, за винятком тих випадків, коли дитину усиновляє родич або один з подружжя всиновлює дитину іншого з подружжя. Також особа, яка не є близькою або ріднею дитині, не зможе стати опікуном чи піклувальником без рішення суду.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!