У Луцьку відкривається виставка «Два століття – одна війна» – про УПА та сьогодення

У Луцьку відкривається виставка «Два століття – одна війна» – про УПА та сьогодення

Актуально

Сьогодні  у Луцьку відбудеться прем’єрна презентація всеукраїнської культурно-просвітницької кампанії «Два століття – одна війна» в Луцьку! Це фотовиставка, яка поєднала сучасні документальні світлини російсько-української війни та архівної фото часів визвольних змагань УПА. Ідея організаторів полягає у тому, щоб донести наступне – війна на Сході України є продовженням війни повстанців проти російського імперіалізму.

Виставка буде представлена у Палаці культури міста Луцька (вул. Богдана Хмельницького, 1). Сьогодні відбудеться дві презентації: об 11:20 (в рамках семінару «Вартові держави») та о 18:30.

Організаторами у Луцьку виступили Молодіжний націоналістичний конгрес та «Національний альянс». Проект здійснює фундація «Вільні люди».

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!