Водійські права можна буде отримати без проходження курсів?

Водійські права можна буде отримати без проходження курсів?

Актуально

В Україні планують запровадити можливість отримання водійських прав без обов’язкового проходження навчальних курсів в автошколах. Відповідні новації розробляють Мінекономрозвитку та МВС на основі досвіду Німеччини, Британії, Норвегії, Чехії й Польщі.

Сьогодні, щоб отримати права потрібно підготувати пакет документів, перед екзаменом пройти обов’язкові платні курси - в середньому 140 годин навчання та ще кілька етапів різноманітних процедур. Пропонується, щоб людина сама могла обирати між самостійним навчанням та курсами. До екзаменів будуть допускатися і одні, й інші. Ймовірно інститут екзаменаторів введуть у Центрах надання адміністративних послуг. Це стосуватиметься програм підготовки за водійськими категоріями А, А1, А2, АМ, В, В1 і ВЕ.

Також планується полегшити отримання медичної довідки – за рахунок скорочення переліку лікарів. Буде введена можливість подачі такої довідки в онлайн-режимі.

Очікується, що пропоновані новації значно скоротять час, затрачений на отримання послуги з видачі водійських посвідчень та зекономлять кошти претендентів.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×