Торт із враженнями з безкоштовною доставкою у Луцьку

Торт із враженнями з безкоштовною доставкою у Луцьку

Актуально

Кінець весни і початок літа – традиційна пора росту попиту на кондитерські вироби. ТМ «Майстерня смакоти» від спеціалістів «Теремно» пропонує споживачам захоплюючі враження від підготовки популярних солодощів: окрім самого торта, ви отримаєте досвід справжнього кондитера.

Наприклад, можна придбати заморожений торт, помістити його у холодильник і за чотири-шість годин подати до столу. Результат – свіжий, смачний, красивий виріб, яким можна порадувати гостей.

Іще один варіант, який дозволить відчути себе справжнім кондитером, – замовити торт з будь-якою основою одного кольору (білого, рожевого, зеленого і т.д.) без декору і самостійно прикрасити його вдома, при цьому бути впевненим у високій якості продукту.

І найпростіший варіант «під ключ» – замовити торт на сайті з великої кількості наявних, доручивши спеціалістам «Майстерні смакоти» обрати основу, колір, начинку і декор. Торт у межах міста Луцьк вам безкоштовно доставлять на автомобілі.

Обрати і замовити потрібну послугу можна тут: https://hlibinvest.com.ua/produkciya/prat-teremno-hlib/

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×