В Україні розширять коло отримувачів житлових субсидій

В Україні розширять коло отримувачів житлових субсидій

Актуально

Новий кабінет міністрів змінить критерії визначення людей, які мають право на субсидію. Відповідні зміни анонсував представник президента в уряді волинянин Андрій Герус. За його словами, після реформи системи субсидіювання у 2018 році кількість отримувачів державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг  скоротилась майже вдвічі – з 7 до 3,6 мільйонів.

На думку Андрія Геруса, частина людей втратила субсидії несправедливо. Зокрема, йдеться про пенсіонерів, котрі проживають у сільській місцевості або районних центрах і мають прописаних онуків чи дітей, які фактично проживають у містах. Уряд Володимира Гройсмана у зв’язку з цим минулого року спростив процедуру оформлення субсидій для людей, які винаймають житло. Це був своєрідний запобіжник від ситуацій, коли люди свідомо зловживали правом на субсидію.

Проте, нова команда, очевидно, все ж вважає, що такий захід був надмірним. За попередніми підрахунками, якщо новий уряд реалізує задум озвучений Герусом, коло отримувачів субсидій збільшиться приблизно на мільйон сімей.

Теги: субсидії

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×