Маленька волинянка бореться одразу з двома хворобами

Маленька волинянка бореться одразу з двома хворобами

Актуально

Олеся Павлік із села Скобелка Горохівського району пізно пізнала радість материнства. Завагітніла, коли їй було уже за 40, та ще й лікарі ошелешили – буде трійня. Вагітність протікала складно. Діти народилися семимісячними. Максим і Віра народилися здоровими, а от у їхньої сестрички Вікторії діагностували дитячий церебральний параліч. Пізніше до цієї проблеми додалася ще одна, у дівчинки почалися епілептичні напади та судоми. Лікарі виявили ще й гідроцефалію (водянка головного мозку). Дівчинка не ходить. Батьки Вікторії збирають кошти на операцію в Ізраїлі (в Україні таких не роблять) – потрібно 100 тисяч доларів. Поки є лише невелика частина цієї суми. Проте зараз дитині погіршало і їй терміново потрібна реабілітація в Трускавці, яка коштує 50 тисяч гривень.

Якщо вам небайдужа доля 8-річної дівчинки, можете переказати кошти на лікування за реквізитами: рахунок ПриватБанку 5168 7427 1002 1423, мама Павлік Леся Олексіївна (097 873 16 63).

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×