На Волині відбудеться теренова гра «Звитяга» для молоді

На Волині відбудеться теренова гра «Звитяга» для молоді

Актуально

З 9 по 12 травня на Волині відбуватиметься Всеукраїнська спортивно-патріотична теренова гра «Звитяга-2019», яка проводиться з 2006 року.

Коротко про теренову гру: учасники «Звитяги» об’єднуються у дві команди – сотні (від 100 до 200 учасників). На чолі кожної сотні стоїть сотенний. Основна цінність сотні – прапор, втрата якого означає поразку в грі. Мета – здобути прапор супротивника і зберегти свій до завершення гри. У кожного гравця на руці знаходиться символ життя – пов’язка. Зірвана пов’язка –  смерть у грі.

Учасником теренової гри може стати кожен охочий віком від 16 до 28 років, за умови попередньої реєстрації та оформлення страхування. Під час гри суворо заборонено курити, вживати алкоголь та нецензурну лексику.

Реєстрація на теренову гру «Звитяга-2019» триватиме до 3 травні за посиланням: https://goo.gl/forms/kyejhOSWm2iVXM5s2. Деталі: http://zvytjaga.org.ua/.

Організатори заходу: ГО «ВМР «Національний Альянс» за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×