Список загиблих і поранених волинян у бою під Волновахою (оновлено)

Список загиблих і поранених волинян у бою під Волновахою (оновлено)

Актуально

Сьогодні о шостій ранку терористи напали й обстріляли блокпост 51-ої механізованої бригади Збройних сил України з Володимира Волинського. До наших військових під'їхали на кількох автомобілях і відкрили вогонь. Їх наші військові могли сплутати з місцевим населенням, яке періодично допомагало харчами. Нападники спалили кілька одиниць БМП і розстріляли дві санітарних машини. В одній БМП згоріли четверо військовослужбовців. Загалом, за офіційними даними, загинула 13 солдатів та офіцерів: 7 волинян, 3 рівнян та один віниччанин. Ще два тіла поки ідентифікують - вони сильно обгоріли.

Список загиблих:

1. Командир 3-го батальйону 51-ї ОМБ майор Леонід Олександрович Полінкевич з Колок Маневицького району, 1984 р. н. Мав на вихованні 5-річну дочку Олександру.

2. Солдат Зарадюк Володимир Володимирович з Луцька, 14.07.1991 р.н.

3. Солдат Йовзик Дмитро Васильович з Луцька, 02.04.1983 р.н.

4. Сержант Артемук Олександр Іванович з Ковеля, 11.09.77 р. н. Троє дітей - двоє синів 2004 та 2005 р.н. і дочка 2014 р.н.

5. Солдат Грицюк Михайло Михайлович з села Милятин Іваничівського району,  05.06.1984 р.н. Діти: син 2012р.н. і донька 2014 р.н.

6. Солдат Попов Павло Володимирович з Нововолинська, 30.06.1991 р.н.

7. Солдат Бондарук Микола Петрович село Заріччя Володимир-Волинського району, 05.04.1991 р.н.

Інформацію про загиблих надав замкомандира 51 ОБМР підполковник Підопригора Іван Миколайович.

8. Солдат Прокопчук Володимир Іванович, 02.03.1991 р. н., Луцьк

9. Солдат Махновець Віталій Іванович, 1981 р. н., Луцьк

10. Солдат Ліщук Віталій Леонідович, Володимир-Волинський

Список поранених волинян:

1. Адамарчук В.А., 1983 р.н.
2. Рибак М.В., 1994 р.н.
3. Іванчук А.М., 1990 р.н.
4. Волох Д.Р.,1988 р.н.,  смт. Жовтневе
5. Андрощук Н.А., 1979 р.н.
6. Рудець А.Н., 1984 р.н.
7. Берчук П.В., 1990 р.н. (помилково вважався померлим))

8. Вальчук В.В., 1986 р.н., с. Бортнів, Іваничівський р-н
9. Моравський Е. Л., 1969 р.н., м. Луцьк
10. Андрощук Ю. В., 1987 р.н,. с. Литовеж, Іваничівський р-н
11. Федоришин А. В., 1987 р.н.

12. Коханський А. Ю., 1991 р.н., с. Льотниче Володимир-Волинського р-ну
13. Андрейчук П. Д., 1991 р.н.
14. Пащенко С. А., 1988 р.н.
15. Вознюк М. П., 1990 р.н., с. Льотниче Володимир-Волинського р-ну
16. Серенко В. В., 1975 р.н.
17. Шостак Д. В.,1985 р.н.
18. Шапранюк Р. В., 1978 р.н.
19. Лис І. І., 1993 р.н.
20. Лесько М. В., 1994 р.н.
21. Шестюк Р. В., 1978 р.н., майор 51 ОМБР
22. Тарасенко Р. Н., 1983 р.н.
23. Ткачук Ю. В., 1992 р.н. м. Ковель, Ковельський ОМВК  
24. Олексюк А. І., 1988 р.н. м. Луцьк, Луцький ОМВК
25. Овчарук В. Б., 1987 р.н.
26. Теренко В. А., 1980 р.н.
27. Шафранюк А. В., 1985 р.н. м. Луцьк
28. Гайдим В. П. 1991 р.н.
29. Феофілін А. В., 1987 р.н
30. Шостак Д. В., 1985 р.н.
31. Матьяж В. І., 1992 р.н.
32. Івандроп А. В., 1986 р.н.

33. Кропива

Коментарів: 25

  • Степан
    23 травня 2014 року, 00:33 - Відповісти
    0
    Серед поранених не Поханський, а Коханський.До подачі такої інформаціїї підходьте відповідальніше.
  • Сергій Крайванович
    23 травня 2014 року, 01:10 - Відповісти
    0
    Дякую. Якраз і старалися підійти відповідальніше. Тому не спішили з подачею інформації. Ці списки отримали у віськкоматі. За підказку ще раз дякуємо, виправимо.
  • Влад
    23 травня 2014 року, 06:44 - Відповісти
    0
    Вічна слава героям! Виздоровлення пораненим! Якщо і після таких подій не буде рішучих дій - грош ціна такій армії і її керівництву. Пора закінчувати гратися в "войнушку" по дитячому. Слава Україні!!!
  • сашко
    23 травня 2014 року, 08:15 - Відповісти
    0
    вічна слава героям= чи не пора задіювати бойову авіацію і бомбити нещадно ті кубла де сидять всякі болотови гіркіни пономарьови і інша мерзенна сволота
  • Судник Вікторія
    23 травня 2014 року, 08:58 - Відповісти
    0
    Слава героям!!!Одужуйте хлопці,набирайтеся сили!!!!Ми з вами!!!Скоріше б це закінчилося!!!!!!
  • Анонім
    23 травня 2014 року, 11:05 - Відповісти
    0
    Чому ви брешете адже загинуло набагато быльше..
  • Крайванович Сергій
    23 травня 2014 року, 11:12 - Відповісти
    0
    Прохання поважати професію. Ми не брешемо. Ми даємо лише точну інформацію. Кожне помилково вказане прізвище нанесе більше шкоди, ніж одне не внесене. Уточнимо дані - додамо.
  • 23 травня 2014 року, 15:08 - Відповісти
    0
    Станом на сьогодні загинуло 18 хлопців віком до 27 років!!!
  • однокласниця
    23 травня 2014 року, 15:46 - Відповісти
    0
    Прокопчук В.І.1991 помер в реанімації
  • Юлия
    23 травня 2014 року, 15:46 - Відповісти
    0
    Скажите у вас есть информация про Махновця В И ?
  • Олександр
    23 травня 2014 року, 18:55 - Відповісти
    0
    Махновець помер сьогодні, перезвонив мені одногрупник, я навчався з ним....
    • Анна
      24 травня 2014 року, 18:33 - Відповісти
      0
      Скажи, будь ласка, де ви навчались??? який факультет?
  • Просто я
    24 травня 2014 року, 12:04 - Відповісти
    0
    Нехай згниє Донбасс зі своїми виродками! Хочуть сидіти в шахтах хай сидять! Заберіть наших хлопців звідти!!!
  • Рома
    24 травня 2014 року, 12:28 - Відповісти
    0
    Кому потрібен герой? Кому потрібна слава? Кому потрібне співчуття? Спитайте у матері, у сина з дочкою, в дружини? Спитайте у скота на "верху" кому? Наші хлопці як худоба... Без захисту, без підтримки, навіть без жилетів!!!
  • Віка
    24 травня 2014 року, 19:00 - Відповісти
    0
    А Микола Бондарук?
  • Людмила
    27 травня 2014 року, 21:40 - Відповісти
    0
    ПОТРІБНО ЯК СТАЛІН ПІВ ЧАСА ПО БУВ В ФАШИСТІВ ТИ ЗРАДНИК , А У НАС КОВАЛЬ 3 ДНІ. ВІН ЗРАДНИК І ЗАВЕРБОВАНИЙ , ТОМУ ЩО ТЕРОРИСТИ ЗНАЮТ ДЕ НАШІ ВІЙСЬКОВІ. P,S ПОТРІБНО РОЗСТРІЛЯТ ТУРЧИНОВА, ЯЦЕНЮКА, АВАКОВА І КОВАЛЯ, ТІЛЬКИ ЗА ТЕ ЩО ВОНИ ВІДПУСКАЮТЬ ТЕРОРИСТІВ
  • Галина
    28 травня 2014 року, 01:16 - Відповісти
    0
    Це справді горе,це справді страшно.Отак у мирний час -- втратити тих,хто ,маючи право,залишитись біля новонароджений,або єдиний годувальник в рідні..Це дуже велике горе. Є версія ,що здали їх міліціянти..Там стільки КРИМІНАЛУ,що важко..справді(нам дзвонили з цих місць),але фактом є те,що хлопці незахищені..Це так. Таких не можна було залишати без зв*язку згори.
  • Алла
    28 травня 2014 року, 14:52 - Відповісти
    0
    Чому лише в одному списку згадано, що Біда Євгеній загинув, в інших списках навпроти нього ніякої відмітки немає. Навіть в оновлених списках він не згадується як вбитий і як поранений
  • 27 серпня 2014 року, 15:01 - Відповісти
    0
    скажіть чи є інформація за Дмитра Бондара з Рівненщини ?
  • Оксана
    27 серпня 2014 року, 20:23 - Відповісти
    0
    Чи є якась інформація про Климчука Богдана та Віктора з Ковеля. Це два рідних брата. Допоможіть, я Вас прошу
    • галина
      28 серпня 2014 року, 18:48 - Відповісти
      0
      зайдіть в вк на стор. Типовий Володимир
  • Володимир Львів
    29 серпня 2014 року, 12:18 - Відповісти
    0
    Янчук Валерій Леонідович , не має звязку вже пятий день. 51-мех.бригада. Можливо хтось має інформацію... ???
  • Михайло Новий Розділ
    31 серпня 2014 року, 18:52 - Відповісти
    0
    Яка є інформація про Білозір Юрія зі Львівщини, м.Новий Розділ. Він у 51 бригаді 3 батальйон
  • Володимир Львів
    2 вересня 2014 року, 01:31 - Відповісти
    0
    Янчук Валерій Леонідович , не має звязку вже пятий день. 51-мех.бригада. Можливо хтось має інформацію... ??? Дайте хоть щось знати...!!!
  • Віталік
    11 вересня 2014 року, 18:14 - Відповісти
    0
    Відео з місця бою http://vk.com/video18873625_169108090