Список загиблих і поранених волинян у бою під Волновахою (оновлено)
Актуально

Список загиблих і поранених волинян у бою під Волновахою (оновлено)

22 травня 2014, 19:04
25
1
Сподобалось?
1

Сьогодні о шостій ранку терористи напали й обстріляли блокпост 51-ої механізованої бригади Збройних сил України з Володимира Волинського. До наших військових під'їхали на кількох автомобілях і відкрили вогонь. Їх наші військові могли сплутати з місцевим населенням, яке періодично допомагало харчами. Нападники спалили кілька одиниць БМП і розстріляли дві санітарних машини. В одній БМП згоріли четверо військовослужбовців. Загалом, за офіційними даними, загинула 13 солдатів та офіцерів: 7 волинян, 3 рівнян та один віниччанин. Ще два тіла поки ідентифікують - вони сильно обгоріли.

Список загиблих:

1. Командир 3-го батальйону 51-ї ОМБ майор Леонід Олександрович Полінкевич з Колок Маневицького району, 1984 р. н. Мав на вихованні 5-річну дочку Олександру.

2. Солдат Зарадюк Володимир Володимирович з Луцька, 14.07.1991 р.н.

3. Солдат Йовзик Дмитро Васильович з Луцька, 02.04.1983 р.н.

4. Сержант Артемук Олександр Іванович з Ковеля, 11.09.77 р. н. Троє дітей - двоє синів 2004 та 2005 р.н. і дочка 2014 р.н.

5. Солдат Грицюк Михайло Михайлович з села Милятин Іваничівського району,  05.06.1984 р.н. Діти: син 2012р.н. і донька 2014 р.н.

6. Солдат Попов Павло Володимирович з Нововолинська, 30.06.1991 р.н.

7. Солдат Бондарук Микола Петрович село Заріччя Володимир-Волинського району, 05.04.1991 р.н.

Інформацію про загиблих надав замкомандира 51 ОБМР підполковник Підопригора Іван Миколайович.

8. Солдат Прокопчук Володимир Іванович, 02.03.1991 р. н., Луцьк

9. Солдат Махновець Віталій Іванович, 1981 р. н., Луцьк

10. Солдат Ліщук Віталій Леонідович, Володимир-Волинський

Список поранених волинян:

1. Адамарчук В.А., 1983 р.н.
2. Рибак М.В., 1994 р.н.
3. Іванчук А.М., 1990 р.н.
4. Волох Д.Р.,1988 р.н.,  смт. Жовтневе
5. Андрощук Н.А., 1979 р.н.
6. Рудець А.Н., 1984 р.н.
7. Берчук П.В., 1990 р.н. (помилково вважався померлим))

8. Вальчук В.В., 1986 р.н., с. Бортнів, Іваничівський р-н
9. Моравський Е. Л., 1969 р.н., м. Луцьк
10. Андрощук Ю. В., 1987 р.н,. с. Литовеж, Іваничівський р-н
11. Федоришин А. В., 1987 р.н.

12. Коханський А. Ю., 1991 р.н., с. Льотниче Володимир-Волинського р-ну
13. Андрейчук П. Д., 1991 р.н.
14. Пащенко С. А., 1988 р.н.
15. Вознюк М. П., 1990 р.н., с. Льотниче Володимир-Волинського р-ну
16. Серенко В. В., 1975 р.н.
17. Шостак Д. В.,1985 р.н.
18. Шапранюк Р. В., 1978 р.н.
19. Лис І. І., 1993 р.н.
20. Лесько М. В., 1994 р.н.
21. Шестюк Р. В., 1978 р.н., майор 51 ОМБР
22. Тарасенко Р. Н., 1983 р.н.
23. Ткачук Ю. В., 1992 р.н. м. Ковель, Ковельський ОМВК  
24. Олексюк А. І., 1988 р.н. м. Луцьк, Луцький ОМВК
25. Овчарук В. Б., 1987 р.н.
26. Теренко В. А., 1980 р.н.
27. Шафранюк А. В., 1985 р.н. м. Луцьк
28. Гайдим В. П. 1991 р.н.
29. Феофілін А. В., 1987 р.н
30. Шостак Д. В., 1985 р.н.
31. Матьяж В. І., 1992 р.н.
32. Івандроп А. В., 1986 р.н.

33. Кропива


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Коментарі

  • Степан
    Степан

    Серед поранених не Поханський, а Коханський.До подачі такої інформаціїї підходьте відповідальніше.

    23 травня 2014, 00:33
    Відповісти
  • Сергій Крайванович
    Сергій Крайванович

    Дякую. Якраз і старалися підійти відповідальніше. Тому не спішили з подачею інформації. Ці списки отримали у віськкоматі. За підказку ще раз дякуємо, виправимо.

    23 травня 2014, 01:10
    Відповісти
  • Влад
    Влад

    Вічна слава героям! Виздоровлення пораненим! Якщо і після таких подій не буде рішучих дій - грош ціна такій армії і її керівництву. Пора закінчувати гратися в "войнушку" по дитячому. Слава Україні!!!

    23 травня 2014, 06:44
    Відповісти
  • сашко
    сашко

    вічна слава героям= чи не пора задіювати бойову авіацію і бомбити нещадно ті кубла де сидять всякі болотови гіркіни пономарьови і інша мерзенна сволота

    23 травня 2014, 08:15
    Відповісти
  • Судник Вікторія
    Судник Вікторія

    Слава героям!!!Одужуйте хлопці,набирайтеся сили!!!!Ми з вами!!!Скоріше б це закінчилося!!!!!!

    23 травня 2014, 08:58
    Відповісти
  • Анонім
    Анонім

    Чому ви брешете адже загинуло набагато быльше..

    23 травня 2014, 11:05
    Відповісти
  • Крайванович Сергій
    Крайванович Сергій

    Прохання поважати професію. Ми не брешемо. Ми даємо лише точну інформацію. Кожне помилково вказане прізвище нанесе більше шкоди, ніж одне не внесене. Уточнимо дані - додамо.

    23 травня 2014, 11:12
    Відповісти
  • Станом на сьогодні загинуло 18 хлопців віком до 27 років!!!

    23 травня 2014, 15:08
    Відповісти
  • однокласниця
    однокласниця

    Прокопчук В.І.1991 помер в реанімації

    23 травня 2014, 15:46
    Відповісти
  • Юлия
    Юлия

    Скажите у вас есть информация про Махновця В И ?

    23 травня 2014, 15:46
    Відповісти
  • Олександр
    Олександр

    Махновець помер сьогодні, перезвонив мені одногрупник, я навчався з ним....

    23 травня 2014, 18:55
    Відповісти
    • Анна
      Анна

      Скажи, будь ласка, де ви навчались??? який факультет?

      24 травня 2014, 18:33
      Відповісти
  • Просто я
    Просто я

    Нехай згниє Донбасс зі своїми виродками! Хочуть сидіти в шахтах хай сидять! Заберіть наших хлопців звідти!!!

    24 травня 2014, 12:04
    Відповісти
  • Рома
    Рома

    Кому потрібен герой? Кому потрібна слава? Кому потрібне співчуття? Спитайте у матері, у сина з дочкою, в дружини? Спитайте у скота на "верху" кому? Наші хлопці як худоба... Без захисту, без підтримки, навіть без жилетів!!!

    24 травня 2014, 12:28
    Відповісти
  • Віка
    Віка

    А Микола Бондарук?

    24 травня 2014, 19:00
    Відповісти
  • Людмила
    Людмила

    ПОТРІБНО ЯК СТАЛІН ПІВ ЧАСА ПО БУВ В ФАШИСТІВ ТИ ЗРАДНИК , А У НАС КОВАЛЬ 3 ДНІ. ВІН ЗРАДНИК І ЗАВЕРБОВАНИЙ , ТОМУ ЩО ТЕРОРИСТИ ЗНАЮТ ДЕ НАШІ ВІЙСЬКОВІ. P,S ПОТРІБНО РОЗСТРІЛЯТ ТУРЧИНОВА, ЯЦЕНЮКА, АВАКОВА І КОВАЛЯ, ТІЛЬКИ ЗА ТЕ ЩО ВОНИ ВІДПУСКАЮТЬ ТЕРОРИСТІВ

    27 травня 2014, 21:40
    Відповісти
  • Галина
    Галина

    Це справді горе,це справді страшно.Отак у мирний час -- втратити тих,хто ,маючи право,залишитись біля новонароджений,або єдиний годувальник в рідні..Це дуже велике горе. Є версія ,що здали їх міліціянти..Там стільки КРИМІНАЛУ,що важко..справді(нам дзвонили з цих місць),але фактом є те,що хлопці незахищені..Це так. Таких не можна було залишати без зв*язку згори.

    28 травня 2014, 01:16
    Відповісти
  • Алла
    Алла

    Чому лише в одному списку згадано, що Біда Євгеній загинув, в інших списках навпроти нього ніякої відмітки немає. Навіть в оновлених списках він не згадується як вбитий і як поранений

    28 травня 2014, 14:52
    Відповісти
  • скажіть чи є інформація за Дмитра Бондара з Рівненщини ?

    27 серпня 2014, 15:01
    Відповісти
  • Оксана
    Оксана

    Чи є якась інформація про Климчука Богдана та Віктора з Ковеля. Це два рідних брата. Допоможіть, я Вас прошу

    27 серпня 2014, 20:23
    Відповісти
    • галина
      галина

      зайдіть в вк на стор. Типовий Володимир

      28 серпня 2014, 18:48
      Відповісти
  • Володимир Львів
    Володимир Львів

    Янчук Валерій Леонідович , не має звязку вже пятий день. 51-мех.бригада. Можливо хтось має інформацію... ???

    29 серпня 2014, 12:18
    Відповісти
  • Михайло Новий Розділ
    Михайло Новий Розділ

    Яка є інформація про Білозір Юрія зі Львівщини, м.Новий Розділ. Він у 51 бригаді 3 батальйон

    31 серпня 2014, 18:52
    Відповісти
  • Володимир Львів
    Володимир Львів

    Янчук Валерій Леонідович , не має звязку вже пятий день. 51-мех.бригада. Можливо хтось має інформацію... ??? Дайте хоть щось знати...!!!

    2 вересня 2014, 01:31
    Відповісти
  • Віталік
    Віталік

    Відео з місця бою http://vk.com/video18873625_169108090