Україна повернеться до обов’язкового техогляду авто

Україна повернеться до обов’язкового техогляду авто

Актуально

Міністерстві інфраструктури опублікувало законопроект щодо відновлення обов’язкового техогляду приватних автомобілів з 2022 року.

Документ передбачає, що перший технічний огляд особистих транспортних засобів повинен проводитися через чотири роки після першої реєстрації з подальшим його проходженням кожні два роки. Для таксі і комерційних автомобілів пропонується щорічне проведення техогляду, починаючи з моменту першої реєстрації. Також буде посилено вимоги до пасажирських перевезень. Власників автобусів хочуть зобов’язати обладнати свої транспортні засоби тахографами – пристроями для реєстрації швидкості, режиму праці, відпочинку водіїв і членів екіпажу. На міжнародних рейсах пристрої для обмеження швидкості повинні бути встановлені до 1 липня 2019 року, а на внутрішніх перевезеннях – до 1 січня 2020 року.

Штрафи за несвоєчасний техогляд пропонується збільшити з 20 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (з 340 гривень до 1700 гривень). Контроль за дотриманням нових вимог покладається на Національну поліцію, а ось проведення техогляду буде віддано приватним особам.

Проект закону розроблено на виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×