Врегульовано порядок погашення заборгованості з пенсійних виплат

Врегульовано порядок погашення заборгованості з пенсійних виплат

Актуально

Уряд визначив механізм погашення заборгованості, що утворилася внаслідок нарахування пенсійних виплат на виконання судових рішень за рахунок бюджетних коштів. Відповідну постанову №649 прийнято Кабінетом Міністрів України 22 серпня цього року, а 28 серпня опубліковано у газеті «Урядовий кур’єр».

У встановленому Порядку здійснюватиметься погашення заборгованості з пенсійних виплат, що фінансують за рахунок коштів державного бюджету, за рішенням суду, що набрали законної сили та видані або ухвалені після 1 січня 2013 року.

З метою обліку невиконаних рішень суду органи Пенсійного фонду України ведуть відповідний реєстр. Черговість виконання рішень суду визначається датою їх надходження до органів Фонду. Обґрунтованість нарахований сум пенсійних виплат за рішенням суду перевірятиме спеціальна комісія Пенсійного фонду України».

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×