За нечистоплотне посередництво у працевлаштуванні закордон штрафуватимуть

За нечистоплотне посередництво у працевлаштуванні закордон штрафуватимуть

Актуально

Верховна Рада дозволить Міністерству соцполітики накладати штрафи на посередників із працевлаштування за кордоном. Парламент прийняв відповідний законопроекту за основу.

До Кодексу про адміністративні правопорушення планують внести відповідні зміни. Попередньо планується встановити розмір штрафу у розмірі від 1700 до 3400 гривень.

До послуг з посередництва за кордоном будуть належати інформаційно-консультаційні послуги. Уточнюється, що посередник не може брати із клієнта плату за послугу, поки той не отримає завірений іноземним роботодавцем екземпляр трудового договору, який укладається державною мовою (однією з державних мов) держави працевлаштування відповідно до законодавства держави працевлаштування. Переклад трудового договору на українську мову та підпис перекладача посвідчуються нотаріально.

У законопроекті також прописані обов’язки посередника: надавати достовірну інформацію про умови проживання, медичного обслуговування й соціальних гарантій за кордоном; співпрацювати з Мінсоцполітики; подавати в Міністерство інформацію про кількість працевлаштованих за кордоном осіб і про їхніх роботодавців.

Також у проекті визначаються підстави для анулювання ліцензії на провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×