Як виписати внучку, щоб отримати субсидію?

Як виписати внучку, щоб отримати субсидію?

10 січня 2017, 18:24

«Моя колишня невістка з дітьми виїхали жити в Чехію. Я хочу оформити субсидію, але проблема в тому, що в моєму будинку прописана внучка. У паспортному столі мені пропонують написати лист колишній невістці з проханням виписати дитину. Але я не маю їхньої адреси.

І дояркою працювала, і сина-інваліда виростила, але на пенсію у 50 років піти не може

І дояркою працювала, і сина-інваліда виростила, але на пенсію у 50 років піти не може

8 січня 2017, 18:15

Лист, який надіслала жителька Галиної Волі Старовижівського району Світлана Плазовська, активно обговорювали у редакції. Яким же може бути несправедливим життя! Двадцять років Світлана Степанівна працювала дояркою у місцевому колгоспі.

На Волині шукають винуватця смертельної ДТП

На Волині шукають винуватця смертельної ДТП

5 січня 2017, 19:24

Автопригода трапилася 4 січня близько 19 години на вулиці села Хряськ Маневицького району. Поблизу місцевого бару невідомий водій на невстановленому транспортному засобі збив 47-річного місцевого жителя. Внаслідок ДТП чоловік загинув на місці. Водій з місця пригоди утік.

У Луцьку запрацюють пункти обігріву

У Луцьку запрацюють пункти обігріву

5 січня 2017, 18:51

У зв'язку з настанням зимових холодів, з метою запобігання випадків переохолодження людей без місць постійного проживання та інших малозахищених верств населення у Луцьку проведена робота з організації стаціонарного пункту обігріву та надання допомоги таким категоріям людей.

Вимирає поголів’я корів та свиней

Вимирає поголів’я корів та свиней

5 січня 2017, 18:20

Фермери в країні тримають дедалі менше худоби і птиці. Поголів’я великої рогатої худоби (ВРХ) в Україні на 1 листопада 2016 року становило 4,066 млн голів, що на 2,9% менше, ніж на аналогічну дату минулого року. Зокрема, корівок у господарствах українців поменшало на 3,8% – до 2,15 млн.

На новий рік покусав дружину

На новий рік покусав дружину

5 січня 2017, 17:37

Курйозний випадок 1 січня стався в Тернополі. Тут по допомогу до медиків звернулася жінка, яку покусав… власний чоловік! Він накинувся на благовірну серед білого дня. Травми виявилися досить серйозні, тож потерпіла викликала «швидку».

За 170 ялинок вимагав хабара

За 170 ялинок вимагав хабара

5 січня 2017, 17:32

Старший майстер лісу ДП «Міжгірське ЛГ» вимагав 10 000 гривень хабара від жителя району за відпуск 170 ялинок за заниженими цінами. Посадовця затримали під час одержання частини обумовленої суми в розмірі 4 200 гривень.

На воді загинув 21 лебідь

На воді загинув 21 лебідь

5 січня 2017, 17:29

У селі Чортория Кіцманського району на озері загинув 21 лебідь. Ветеринари підозрюють, що смерть птахів настала через інфекційне захворювання. Решта лебедів-шипунів почуваються добре. Їм привезли їжу.

У Тунелі кохання зроблять зону відпочинку

У Тунелі кохання зроблять зону відпочинку

5 січня 2017, 17:27

У знаменитому Тунелі кохання, що красується у селищі Клевань на Рівненщині, вирішили облаштувати зону відпочинку. Це, сподіваються, дозволить суттєво збільшити потік туристів. Гроші на проект мають виділити за програмою регіонального розвитку з Державного бюджету.

В Івано-Франківську пройшла акція «Подаруй Різдво ближньому!»

В Івано-Франківську пройшла акція «Подаруй Різдво ближньому!»

5 січня 2017, 17:22

В Івано-Франківську спільнота святого Егідія напередодні Різдва традиційно організовує благодійну акцію для бідних. Волонтери розповсюджують спеціальні подарункові сертифікати, придбавши які за 60 гривень, можна запросити одну обездолену людину на обід.

В Житомирі у шашки грали... на торті

В Житомирі у шашки грали... на торті

5 січня 2017, 17:16

Оригінальну шашкову партію розіграли на різдвяному ярмарку в Житомирі Дід Мороз і Святий Миколай. Цікаво, що замість шашок було... печиво, а замість дошки – десятикілограмовий торт. Хто бив шашку, той мав її з’їдати. Солодка партія завершилася нічиєю.

Флеш-моб у львівському аеропорту — співало 300 хористів

Флеш-моб у львівському аеропорту — співало 300 хористів

5 січня 2017, 17:08

У львівському аеропорту шість львівських хорів одночасно виконали різдвяну пісню Миколи Леонтоновича «Щедрик». Вона зазвучала у 300 голосів! Нагадаємо, цій всесвітньовідомій мелодії у минулому році виповнилося 100 літ.

Перша у Львові сонячна електростанція — на даху школи

Перша у Львові сонячна електростанція — на даху школи

5 січня 2017, 17:03

Перша у Львові дахова сонячна електростанція з’явиться на школі №68. На втілення ідеї вже заклали у бюджеті 1,3 мільйона гривень. Ініціатива належить депутатові фракції «Народний контроль» Тарасові Ворку.

Хлопчик здійснив «поселення на Марсі»

Хлопчик здійснив «поселення на Марсі»

5 січня 2017, 16:59

Уже десять років діє міжнародний конкурс дитячих малюнків «Дивися і вчися», який зініціювала Велика Британія і підсумки якого підбиваються помісячно. Участь у ньому можуть брати юні художники з усього світу.

У Бердичеві мер відвідав породіль

У Бердичеві мер відвідав породіль

5 січня 2017, 16:54

У Бердичеві на Житомирщині є гарна традиція: усіх немовлят, народжених у першу ніч нового року, та їхніх матусь особисто вітає мер! Міський голова Василь Мазур з гостинцями прийшов до пологового будинку 1 січня 2017 року о 8 ранку. Він віншував щасливі родини з поповненням.

«Бандерівські» хлопавки

«Бандерівські» хлопавки

5 січня 2017, 16:52

На Прикарпатті, у селі Старі Кути Косівського району, виготовляють «бандерівські» хлопавки. На них зображений Дід Мороз та російська символіка. «Хлопайте на здоров’я, товариші бандерівці!» – такі побажання звучать в адресу кожного, хто купує товар.

У Карпатах замерз водоспад

У Карпатах замерз водоспад

5 січня 2017, 16:46

На Новий рік на Прикарпатті через сильні морози замерз водоспад Женецький Гук. Він розташований на висоті 900 м над рівнем моря між масивами хребтів Явірника і Хом’яка-Синяка (гірський масив Ґорґани) біля сіл Микуличин і Татарів Надвірнянського району.

Схуд на 132 кілограми

Схуд на 132 кілограми

5 січня 2017, 16:29

Мешканець міста Кам’янець-Подільський Аркадій Василишин переміг у шостому сезоні шоу «Зважені та щасливі», скинувши 132 кілограми! При зрості 184 см Аркадій важив 235 кілограмів. На проекті йому вдалося схуднути на 132 кілограми. Зараз його вага становить 103 кілограми.