У столиці з красномовними доказами «накрили» бордель

У столиці з красномовними доказами «накрили» бордель

Кримінал

Співробітники Управління по боротьбі зі злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми, Головного управління МВС України в місті Києві спільно із працівниками Печерського райуправління викрили представників адміністрації стриптиз-клубу, які тривалий час займалися сутенерством та втягуванням до зайняття проституцією танцівниць закладу.

Як інформують у прес-службі ГУ МВС у місті Києві, жінки віком від 27-ми до 46-ти років, уродженки різних областей України, тривалий час працювали адміністраторами у розважальному закладі. Танцівниці різного віку, окрім запальних танців, ще й надавали клієнтам сексуальні послуги, безпосередньо у приміщенні стриптиз-клубу. Вартість однієї години «насолоди» становила 1-6 тисяч гривень. Половину заробленого дівчата віддавали адміністраторам, решту залишали собі.

Під час проведення санкціонованих обшуків у приміщенні стриптиз-клубу та за адресами проживання фігурантів працівники міліції виявили та вилучили документацію, що свідчила про надання сексуальних послуг клієнтам. А також гроші, п’ять мобільних телефонів, комп’ютерну техніку, фотоапарат, 10 CD-дисків, зошити із записами, контрацептиви тощо.

https://www.youtube.com/watch?v=AfO_AFXtYY4

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!