На Рівненщині перевіряють причетність працівників приватного підприємства до розкрадання бурштину

На Рівненщині перевіряють причетність працівників приватного підприємства до розкрадання бурштину

Кримінал

За фактом можливого розкраданння посадовими особами ТОВ "Енерготехпостач" речових доказів, а саме понад 700 кг бурштину сирцю вилученого у кримінальних провадженнях, розпочато кримінальне провадження Управлінням СБ України в Рівненській області.

В супереч умов договору про відповідальне зберігання посадові особи ТОВ "Енерготехпостач" певний час не допускали комісію Управління до речових доказів, які отримали від УСБУ на відповідальне зберігання та оціночну експертизу.

З метою перешкодити обєктивному розслідуванню представники ТОВ "Енерготехпостач" здійснюють тиск на співробітників СБУ, в тому числі із задіянням ЗМІ. Про хід розслідування інформуватимемо громадскість додатково, повідомляє прес-група УСБУ в Рівненській області.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!