Вийшла книга про Народний Рух України на Рожищенщині

Вийшла книга про Народний Рух України на Рожищенщині

Культура

На свято Покрови в Рожищі відбулася презентація книги «Становлення і діяльність Народного Руху в Рожищенському районі» академіка Академії політичних наук, доктора політичних наук, професора Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Валентина Малиновського – автора 200 наукових праць, а також співавтора ще 16 книг.
Валентин Малиновський стояв біля витоків Рожищенського осередку Народного Руху України, був його керівником. Книга охоплює часовий проміжок з липня 1989 року по липень 1993-го. Спершу автор розповідає про зародження Руху у Рожищі, перші мітинги та акції. Далі йдеться про активний період діяльності, коли районна організація НРУ реально впливала на усі суспільно-політичні процеси, які відбувалися на Рожищенщині. Відображено у книзі й тривожні тенденції в Народному Русі, які фактично призвели до згортання активності цієї громадсько-політичної організації.
Видання побачило світ у Луцькому видавництві «Ініціал».
Наш кор.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!