Засновано премію Ніла Хасевича

Засновано премію Ніла Хасевича

Культура

На Рівненщині засновано ще одну премію, яка покликана підтримувати розвиток українського національного образотворчого мистецтва. Матиме вона ім’я головного художника УПА, незабутнього Ніла Хасевича, життя і діяння якого тісно пов’язані з рівненськими теренами, на яких він народився, боровся за волю України, героїчно прийняв смерть і знайшов вічний спочинок.
Першим лауреатом премії імені Ніла Хасевича став живописець та графік Євген Чорний. Десятки його праць перебувають в приватних колекціях України, Польщі, Франції, Німеччини. Сімдесят дві роботи митця зберігаються у фондах Рівненського обласного краєзнавчого музею. Нині художник організовує виставку своїх нових творів, на відкритті якої йому й буде вручено нагороду з дипломом, медаллю та грошовим розміром у п’ять тисяч гривень.
Сергій НОВАК, Рівненська область

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!