Міносвіти заборонило у школах посібник «Сімейні цінності»

Міносвіти заборонило у школах посібник «Сімейні цінності»

Культура

Міністерство освіти і науки заборонило в школах використовувати посібник «Сімейні цінності». Програму курсу переглянуть, а всі методичні посібники та робочі зошити, які йдуть разом з нею, відправлять на повторний розгляд комісії.
Скандал розгорівся через посібник для 8-9 класів. Курс «Сімейні цінності» було рекомендовано для школярів «за вибором» або як факультатив. Однак батьки, переглянувши підручник, обурилися: він містить елементи, які пропагують гендерну нерівність і сексизм! Скажімо, невдоволення викликали речення, в яких висловлюється думка, що завдання жінки в тому, щоб подобатися чоловікові, і що справжня жінка ніколи не сперечається, не доводить, не намагається керувати ситуацією… Врахувавши думку батьків, Міносвіти вирішило ретельніше вивчити зміст посібника, складеного за ініціативою громадської організації «Рада сімей України».

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!