Чи можна називати дитину подвійним іменем?

Чи можна називати дитину подвійним іменем?

Культура

«Ми з дружиною чекаємо на первістка. Але у виборі імені думки у нас розділилися. Мені подобається одне, їй – інше. Часом мало не до сварки доходить. А тут сусідка підказала, що можна дати немовляті подвійне ім’я. Запевнила, що такі дітки мають міцніше здоров’я, бо рідше піддаються врокам. Чи так це?»

Антон К., Ковельський район,  Волинська область

На запитання читача відповідає викладач Волинської православної богословської академії, священик Андрій Хромяк: «У православній традиції не прийнято давати подвійних імен, оскільки ми, називаючи дитину в честь святого чи святої, бажаємо, щоб наше чадо в майбутньому наслідувало чесноти, які були у його небесного покровителя. Надання подвійних імен – це підігравання забобонам, розповсюдження віри в те, що нам можуть щось там наврочити. Пам’ятаймо – ворог роду людського діє навіть через інших людей, які служать дияволу, але він не може нічого зробити тим, хто живе з Богом та молитвою освячує своє життя». 

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×