Розмалював картинами навіть хлівГосподарство Василя ЛИХОПІЯ

Розмалював картинами навіть хлів

Культура

У селі Зелений Ріг Жашківського району Черкаської області на одній з вулиць є унікальне господарство. Місцеві селяни водять сюди гостей на екскурсію.

Мова йде про обійстя художника-пенсіонера Василя Лихопія. На стінах його будинку, хлівчиках та паркані намальовані велетенські картини. Василь Миколайович веселий та компанійський і, безумовно, талановитий чоловік. Окрім художнього хисту він ще вправний столяр. Може зробити не лише вікна чи двері, а й меблі. У молодості він працював у різних областях Західної України, а нещодавно повернувся у батьківську оселю. І зробив її наче галерею. Як зазначає чоловік, життя його картин на стінах будівель, на жаль, недовговічне, бо ж погода робить свою справу. Тож за два роки треба створювати нові шедеври. Він уже має задумки для майбутніх творінь.  Його часто просять взяти участь у виставках народних умільців. Проте чоловік відмовляється, мовляв, слави йому не треба.

У селі планують збудувати храм, і люди сподіваються, що Василь Миколайович допоможе і його розмалювати.

Наш кор., Черкаська область

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×