У Лисичанську планують побудувати содовий завод

У Лисичанську планують побудувати содовий завод

Економіка

Сьогодні заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко зустрівся з представниками Державного науково-дослідницького і проектного інституту основної хімії «Ніохім». За дорученням Кабінету Міністрів України представники інституту приїхали розглянути та вивчити питання, пов’язані із виробництвом соди на території Луганської області, а саме в Лисичанську, інформують у прес-службі Луганської військово-цивільної адміністрації.

«Ми приїхали, щоб подивитися наскільки вигідно вкладати нашій державі кошти у відродження виробництва соди на Луганщині. У Лисичанську було дуже велике підприємство з виробництва соди. Ми би хотіли поїхати і на місці побачити, що нам краще робити – будувати поряд нове, чи відроджувати старі потужності», – сказала директор інституту Ірина Довгалюк.
«В Україні практично відсутні підприємства з виробництва соди, тому будівництво подібного об’єкту важливе для всієї країни. Зі свого боку ми пропонуємо побудувати не тільки завод, а й індустріальний парк. Тобто ще низку підприємств, заводів, що будуть пов’язані циклом виробництва», – відзначив Юрій Клименко.

Основним виробником соди в Україні було підприємство «Кримсода», яке знаходиться у місті Красноперекопську на окупованій території Кримського півострова. Тепер же в Україні відчувається дефіцит даної продукції. Певний час на українському ринку навіть домінувала російська сода.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!