Іваничівська РДА купила шкільний автобус за 1,5 мільйона гривень

Іваничівська РДА купила шкільний автобус за 1,5 мільйона гривень

Економіка

Автоскладальний завод №1, що входить до корпорації «Богдан», виграв тендер на постачання шкільного автобуса. Так, нещодавно відділ освіти та молоді Іваничівської районної державної адміністрації провів процедуру закупівлі транспортного засобу для школи.

Згідно з оголошенням у «Віснику державних закупівель», сума договору, укладеного сторонами 26 травня, становить 1 500 000 гривень (з ПДВ).

За інформацією порталу, у тендері також брали участь чотири компанії:

–  столичне Товариство з обмеженою відповідальністю «Окраїна», яке за свої послуги пропонувало 1 555 815 гривень,

– Приватне акціонерне товариство «Чернігівський автозавод» – 1 510 500 гривень,

– Дочірне підприємство «Автоскладальний завод№1» Публічного акціонерного товариства «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» –1 500 000 гривень.

– Товариство з обмеженою відповідальністю «АВТО-РЕГІОН» ­– 1 515 000 гривень.

Вивчивши подані документи конкурсна комісія визнала найбільш економічно вигідною пропозицію Дочірнього підприємства «Автоскладальний завод №1» Публічного акціонерного товариства «Автомобільна компанія «Богдан Моторс».

Відтак фірма зобов’язана до 15 червня поставити шкільний автобус для Іваничівської РДА, який буде переданий для однієї з шкіл району.  

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!