ЛДНР почали постачати вугілля в Росію — ЗМІ

ЛДНР почали постачати вугілля в Росію — ЗМІ

Економіка
Самопроголошені ДНР і ЛНР припинили поставки вугілля на українську територію. Про це Інтерфаксу заявили в "раді міністрів" ДНР. Зазначається, що одночасно з цим почалися поставки вугілля в Росію.
 
"Поставки високоенергетичного вугілля в Україну припинені і більш не здійснюються. Проте підприємства працюють, видобуток вугілля не зупинявся", - заявили в ДНР.
 
ЛНР також повідомляє про припинення поставок вугілля на підконтрольну Києву територію. Йдеться про підприємства, на яких раніше було введене "зовнішнє управління".
 
"Навіть у разі зняття блокади, як ми очікуємо, вони (українська влада - ред.), скоріше за все, відмовляться купувати вугілля з цих підприємств. Зараз же поставок вугілля немає", - сказав співрозмовник агентства. Джерело в ДНР також пояснило, що одночасно почалися поставки вугілля з Донбасу до Росії.
"Обговорюються, зокрема, і поставки до Криму", - наголосила обізнана особа.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!