У розвалені дороги «вбухають» ще 35 млрд грн

У розвалені дороги «вбухають» ще 35 млрд грн

Економіка

На ремонт доріг цього року Україна може виділити 35 млрд грн. Про це на засіданні уряду заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, пише "Економічна правда".

"Ми направили 1,5 мільярда гривень додаткових на українські дороги. Звертаю увагу міністра на належну організацію робіт з розвалених доріг країни. 95 відсотків доріг розвалені, не треба мені пояснювати, що немає грошей. Гроші є", - заявив він.

Минулого року грошей було вдвічі менше, сказав прем'єр.

"Маємо зараз 14 мільярдів, маємо від перевиконання ще 6 мільярдів і ми маємо репрофайлінг (боргова операція, яка розтягне платежі на погашення та обслуговування паперів на певний термін. - Gazeta.ua) до 15 мільярдів. Майже 35 мільярдів ми можемо мобілізувати протягом року", - пояснив він.

Для старту початку робіт, цих коштів на сьогодні вистачає, зауважив Гройсман.

"Організуйте роботу належним чином, виходьте на дороги і подивіться що там відбувається, щоб там всі служби по всій країні почали працювати над цим питанням. За декілька років ми навряд зможемо вирішити всі проблеми, але в середньостроковій перспективі ми це зробимо", - додав прем'єр.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!