Як жінці перейти на пенсію померлого чоловіка?

Як жінці перейти на пенсію померлого чоловіка?

Економіка

«Нещодавно у мене помер чоловік. Я також отримую пенсію, але вона менша. Чи можу я перейти на чоловікову і які документи для цього потрібні?»

Ніна М., Рівненський район

Як пояснили спеціалісти Пенсійного фонду України, статтею 36 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено, що пенсія у зв’язку з втратою годувальника призначається непрацездатним членам його сім’ї, які були на його утриманні.

Як документ, що засвідчує цей факт, приймаються довідки житлово-експлуатаційних або інших організацій з місця проживання (реєстрації), довідки органів місцевого самоврядування, довідки про реєстрацію місця проживання (разом з годувальником за однією адресою). У разі неможливості надати зазначені вище документи факт перебування на утриманні померлого годувальника встановлюється у судовому порядку.

Теги: пенсії

Схожі новини

Коментарів: 1

  • Святослав
    5 червня 2018, 23:00 - Відповісти
    0
    Кажуть, що таке право, передачі, в разі смерті, пенсії, анулювали, чи це правда?

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×