У луцькому садочку буде благодійний ярмарок для допомоги чотирьом дітям, яких виховує лише бабуся

У луцькому садочку буде благодійний ярмарок для допомоги чотирьом дітям, яких виховує лише бабуся

З перших уст

2-3 березня у луцькому садочку №16 відбуватиметься благодійний ярмарок «Добро починається з тебе», на якому збиратимуть допомогу для сім’ї з Ківерцівського району. Власне родина складається з бабусі та чотирьох маленьких дітей – 10, 8, 7 і 5 років. Маму малечі позбавили батьківських прав через аморальний спосіб життя.

Аби підтримати родину матеріально працівники садочка №16, батьки та діти підготують на ярмарок сувеніри, зроблені власноруч, випічку та інші цікаві речі. Також відбуватиметься збір усього необхідного для знедолених дітей. Зокрема планують зібрати дитячий одяг, іграшки, канцелярське начиння та продукти харчування, щоб передати бабусі, яка виховує малечу.

Працівники ДНЗ №16 розраховують, що до їхньої акції долучаться не лише батьки дітей, які відвідують садочок, а й просто небайдужі громадяни.

Відкриття ярмарку 2 березня о 16:30 в актовому залі ДНЗ №16.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!