Ковель і Нововолинськ відновили опалювальний сезон. За яких умов може знову з’явитися тепло в оселях лучан?

Ковель і Нововолинськ відновили опалювальний сезон. За яких умов може знову з’явитися тепло в оселях лучан?

З перших уст

Хоча погода нині нагадує пізню осінь або ранню весну, офіційно опалювальний сезон у Луцьку завершився 11 квітня. Про це йдеться у рішенні Луцької міської ради від 29 березня.  Залежно від будинків та їх розташування, у квартирах температура в середньому коливається від 14 до 20 градусів. Чимало лучан почуваються не надто комфортно у своїх помешканнях, та гадають, чи прийме міська влада рішення про продовження опалювального сезону.

Для відновлення опалення необхідне колективне звернення більшості мешканців, щоб не виникало проблем з оплатою. Про це йдеться у розпорядженні № 208 від 14.04.2017, розміщеному на сайті Луцької міської ради, теплоносій подається «за наявності письмового звернення більшості споживачів, що проживають в будинку (ОСББ, будинкового комітету чи ініціативних груп житлових будинків) про необхідність забезпечення теплом».

Про це інформує прес-служба ДКП «Луцьктепло».

«Наразі ми отримали  40 заяв і 10 дзвінків про прохання відновити опалення. Зауважимо, що за таких же погодних умов ми мали набагато більше заяв, де лучани вимагали виключити опалення. Окрім цього, нез’ясованим є питання надання субсидій. При достатній кількості заяв ми можемо включати окремі будинки, але технологічний процес запуску може затягнутися на три доби», - йдеться у повідомленні «Луцьктепла».

Натомість у Ковелі та Нововолинську міські ради прийняли рішення про продовження з 14 квітня опалювального сезону через зниження середньодобових температур.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!