Курсанти академії СБУ взяли участь у літературному проекті проти терору в окупованому Криму

Курсанти академії СБУ взяли участь у літературному проекті проти терору в окупованому Криму

З перших уст

Для привернення уваги до проблеми окупації Російською Федерацією АР Крим та з метою підтримки наших співвітчизників, які на собі відчувають російський терор, вихованці Академії взяли участь у літературному відео проекті.

Викрадання, вбивства, тортури та психологічні знущання, які відбуваються сьогодні в Криму по відношенню до громадян України є продовженням російської імперської політики руками ФСБ РФ у дусі «славетних» традиції органів ВЧК-НКВС-КДБ, про що ще на початку 20 століття написав у своїх віршах поет Максиміліан Волошин. 
Відеоролик «Террор» «присвячений» саме чекістам ФСБ РФ – катам українського та кримськотатарського народу. На знак консолідації українців та кримських татар у ролику оприлюднені списки громадян України, які незаконно утримуються на території РФ та переслідуються російською окупаційною владою в Криму.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!