Цього тижня перезахоронять останки розстріляних в’язнів луцької тюрми

Цього тижня перезахоронять останки розстріляних в’язнів луцької тюрми

З перших уст

У Луцьку у старій частині міста завершилися ексгумацій ні роботи поблизу колишньої тюрми, на місцях, де у червні 1941 року НКВС розстріляло в’язнів. У середу, 11 жовтня, о 17:00 на Замковій площі на території Свято-Архангельського чоловічого монастиря розпочнеться церемонія прощання із загиблими. До 21:00 тут риватимуть заупокійні богослужіння за участю духовенства Луцька та студентів Волинської православної богословської академії.

17:00   Прощання з загиблими під час розстрілу в Луцькій тюрмі в червні 1945 року та заупокійні богослужіння (Замкова площа, територія Свято-Архангельського чоловічого монастиря).

Наступного дня заплановане перезахоронення останків розстріляних у 1941 році в’язнів. Початок об 11:00. Перезахороненню передуватиме чин відспівування, який очолить митрополит Луцький і Волинський УПЦ КП Михаїл.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!