Щоб отримати субсидію на опалювальний період, необхідно оформити паспорти 14-річним дітям

Щоб отримати субсидію на опалювальний період, необхідно оформити паспорти 14-річним дітям

З перших уст

В Україні створено Єдиний державний реєстр отримувачів житлових субсидій на базі Державного підприємства «Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України».

Фахівцями цього центру перевірено реквізити персональних даних усіх отримувачів житлових субсидій. Після чого домогосподарствам, у складі яких є зареєстровані особи, персональні дані яких не відповідають вимогам законодавства, розрахунок субсидії на опалювальний сезон 2017/2018 року заблоковано. У цю категорію можуть потрапити родини, у складі яких є діти віком від 14 років.

Частиною 2 статті 21 Закону України «Про єдиний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», чітко передбачено, що кожен громадянин України, який досяг чотирнадцятирічного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України. Також їм надається ідентифікаційний номер платника податків, а дані із цих документів необхідно подавати до заяви в органи соціального захисту, які призначають субсидії. У разі відсутності таких даних, призначення житлової субсидії буде надалі заблоковано, що унеможливить розрахунок субсидії таким домогосподарствам, починаючи з жовтня 2017 року. Аби перерахунок субсидії таки відбувся, дані потрібно подати до 20 жовтня.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!