У Луцьку відкрили сервісний центр для споживачів електроенергії

У Луцьку відкрили сервісний центр для споживачів електроенергії

З перших уст

У Луцьку на вулиці Лесі Українки, 16-А розпочав роботу Центр обслуговування клієнтів ПрАТ «Волиньобленерго». За словами генерального директора підприємства Володимира Купчака, головне завдання нового підрозділу – зробити обслуговування споживачів електроенергії максимально зручним, комфортним і необтяжливим. Центр працюватиме за принципом «єдиного вікна». Споживачі зможуть на місці укладати та розривати договори про користування електричною енергією, вносити показники лічильника, звіряти розрахунки, реструктуризувати борг за електричну енергію. Також у Центрі надаватимуть послуги з технічної перевірки та експертизи засобів обліку, встановлення багатотарифних лічильників. Сюди можна буде подавати заявку на підключення, видачу технічних умов на приєднання до електричних мереж, погодження проектно-кошторисної документації і виконання будівельно-монтажних робіт.

Центр обслуговування клієнтів поки що обслуговує виключно споживачів обласного центру, а пізніше надаватиме послуги і  жителям Луцького району. Загалом планується, що таких сервісних центрів по області буде 5-6.

Графік роботи: з понеділка до п’ятниці 8:00–17:00 без обіду.

Телефон: (0332) 78-05-05 (багатоканальний). Електронна адреса: csc@energy.volyn.ua

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!