Лучан кличуть на військову службу за контрактом

Лучан кличуть на військову службу за контрактом

З перших уст

Луцький об’єднаний міський військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на військову службу за контрактом на посади солдатського, сержантського та офіцерського складу до Збройних Сил України.

На військову службу за контрактом приймаються під час дії особливого періоду: чоловіки – 18-60 років, жінки – 18-50 років.

Контракт пропонується укладати строком на 6 місяців для громадян, що відслужили 11 місяців служби по мобілізації (строкової служби) або звільнених з військової служби під час особливого періоду (з березня 2014 року), та на 3 роки – для тих, хто не служив, осіб рядового та сержантського складу запасу.

Грошове забезпечення: рядовий склад – від 7500 гривень, сержанти – від 8500, офіцери – від 10000 гривень. Щомісячно за участь в АТО передбачена премія 4500 гривень, на лінії зіткнення – 10000.

Військовослужбовці мають право на безкоштовне здобуття вищої освіти без відриву від служби, безкоштовне медичне забезпечення, а також санаторно-курортне лікування. На сьогодні розроблено зміни до Закону України «Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» щодо виплати грошової компенсації за піднайом житла для осіб рядового, сержантського і старшинського складу. За працівниками, прийнятими на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладання нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення зберігається місце роботи, посада і середній заробіток.

За більш детальною інформацією стосовно військової служби за контрактом слід звертатися в Луцький об’єднаний міський військовий комісаріат за адресою: м. Луцьк, вул. Теремнівська, 85 а, каб.505.

Контактні телефони: 75-14-31, (066) 249-58-85, (068) 48-4-60.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!