Дирекція волинського національного парку просить допомоги у порятунку зубра

Дирекція волинського національного парку просить допомоги у порятунку зубра

З перших уст

Державна охорона природно-заповідного фонду виявила на території Звірівського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ» травмованого зубра. Співробітники парку та працівники мисливського господарства «Звірівське» організували щоденне спостереження за станом тварини. Сьогодні має відбутися спільне обстеження та рятування хворої тварини спеціалістами ветеринарної, представниками управління екології Волинської ОДА, Держекоінспекції у Волинській області. Необхідна термінова евакуація тварини з подальшим лікуванням в умовах ветеринарного стаціонару.

Працівники Національного парку «Цуманська пуща» просять природоохоронні організації, державні установи і небайдужих громадян надати посильну допомогу у медичних та знерухомлюючих засобах.

Контактна особа – директор Ківерцівського НПП Ігор Степанович Квач, тел.: (066) 726-90-93.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!