У «Луцькводоканалі» просять економити воду

У «Луцькводоканалі» просять економити воду

З перших уст

Аномальна спека призвела до різкого збільшення споживання питної води, викликавши надмірно швидке спустошення ресурсів.

У зв’язку з цим комунальне підприємство «Луцькводоканал» оприлюднило звернення, з проханням до лучан і жителів прилеглих сіл раціонально та бережно використовувати воду, що подається централізованими системами водопостачання, аби уникнути пониження тиску подачі води у мережах.

«Стежте за витрачанням водних ресурсів, завжди вчасно вимикайте крани, контролюйте рівень подачі води, намагайтесь не використовувати водопровідну воду для поливу городини, для цього краще використовувати свердловини. Стрімке перебільшення кількості використаної води може призвести до перебоїв із водопостачанням», - йдеться у повідомленні.

КП «Луцькводоканал» наголошує на необхідності максимально зменшити використання питної води в період з 17:00 до 20:00 год., просимо з розумінням поставитися до ситуації.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×