Машини патрульної поліції на ходу контролюватимуть швидкість учасників руху

Машини патрульної поліції на ходу контролюватимуть швидкість учасників руху

З перших уст

Незабаром авто патрульної поліції обладнають приладами для вимірювання швидкості. Фіксація порушень відбуватиметься прямо на ходу. Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький повідомив про це на науково-практичній конференції «Розвиток національної політики в сфері безпеки дорожнього руху. Безпека транспортних засобів та їх експлуатації», про це пише «Автоцентр».

«У першу чергу відповідним обладнанням оснастять патрульні автомобілі дорожньої поліції, яка працює на заміських магістралях національного значення. На сьогодні це 210 екіпажів, що перекривають майже 6 тисяч кілометрів автодоріг, а в майбутньому нові прилади отримають ще 114 автомобілів дорожньої поліції. Для законного використання таких мобільних приладів контролю швидкості вже готується відповідна постанова Кабміну», - повідомив Олексій Білошицький.

Підтвердив цю інформацію і глава підкомітету Верховної Ради з безпеки дорожнього руху Ігор Діденко. Він заявив, що на закупівлю мобільних приладів контролю швидкості вже виділено фінансування. «Починаючи з цього року на безпеку дорожнього руху цілеспрямовано будуть виділятися кошти – 5% з Дорожнього фонду. У 2018 році фінансування складе 2 мільярди гривень. При цьому 1,5 мільйона витратять на впровадження фотофіксації порушень ПДР та закупівлю мобільних приладів контролю швидкості руху», - повідомив Діденко.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!