«Шпилясті кобзарі» запрошують на «Кобзарське віче» у Луцьку

«Шпилясті кобзарі» запрошують на «Кобзарське віче» у Луцьку

З перших уст

24 серпня 2018 року о 16.00 год. у рамках заходів з відзначення Дня Незалежності України на Театральному майдані Луцька відбудеться традиційна мистецька акція «Кобзарське віче», -інформує прес-служба міської ради.

Цього року  у ньому  візьме участь колектив «Шпилясті кобзарі». Молоді колоритні та завзяті бандуристи у стилі «музичний шарж» виконують авторські пісні, інструментальні твори, cover-версії світових хітів та українських народних пісень у сучасному форматі. Ініціатором створення гурту є відомий бандурист, володар призу глядацьких симпатій шоу «Україна має талант» Ярослав Джусь. За сім років своєї діяльності бандуристи  виступали у Бельгії, Франції, Англії, Німеччині, Польщі, Канаді, Іспанії, Італії, Швейцарії, Саудівській Аравії та навіть Китаї.

Драйові та запальні бануристи демонструють всьому світу можливості унікального, саме українського народного інструменту – бандури.

Всьому цьому передували роки навчання у Стрітівському педагогічному коледжі кобзарського мистецтва, єдиному в Україні спеціалізованому закладі, де навчають мистецтву гри на бандурі.

 «Шпилясті кобзарі» – це ексклюзивний проект, де гармонійно поєднується колорит народної традиційної музики з мотивами пісень Джо Дассена, Бітлс чи Нірвани, рідні нам звуки народного інструменту з шаленим присмаком сучасних танцювальних композицій.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×