У Луцьку – навчання із залученням спецпідрозділів

У Луцьку – навчання із залученням спецпідрозділів

З перших уст

12 вересня головне управління Національної поліції у Волинській області проводить учбово-тренувальні навчання підрозділів з метою відпрацювання координації дій правоохоронців під час операцій, пов’язаних із розшуком і затриманням озброєних правопорушників, а також звільнення заручників.

Про це інформує Сектор комунікації поліції Волинської області.

За легендою, на проспекті Волі у Луцьку двоє невідомих на автомобілі «Volkswagen Passat» заблокували автомобіль «Opel Zafira». Потім поранили власника з вогнепальної зброї у плече й відібрали у нього гроші, та ще й захопили в заручники жителя Луцького району.

Поліція ввела в дію спеціальні операції та проводить усі необхідні заходи із затримання умовних правопорушників.

«Наголошуємо, що всі вказані дії відбуваються в рамках навчання. 

Звертаємо також увагу громадян, що заняття проводяться в умовах, наближених до реальних із залученням до дій бійців спецпідрозділів і використанням відповідних спецзасобів і зброї.

Поліція просить громадян сприяти діям правоохоронців та з розумінням поставитися до виконання ними оперативно-тактичних завдань, зберігати спокій й не порушувати правопорядок», – йдеться у повідомленні.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×