У селі під Луцьком шахрайки під виглядом енергетиків обкрадали людей

У селі під Луцьком шахрайки під виглядом енергетиків обкрадали людей

З перших уст

У селі Верхівка Луцького району дві жінки, представившися працівниками ПрАТ «Волиньобленерго», заходили у будинки місцевих жителів. Після їхнього візиту дехто із селян виявив зникнення грошей.

Як зазначають у прес-службі волинських енергетиків, така схема шахрайства останнім часом стала досить поширеною. Найчастіше жертвами зловмисників стають люди похилого віку. 

Проникнувши у помешкання під виглядом «контролерів», зловмисники можуть просити невелику суму на повірку лічильника, пропонувати на місці оплатити електроенергію та інші послуги. Або можуть нишпорити по кімнаті, поки на їхні прохання господар шукає квитанції чи інші документи.

«Тож, перед тим, як впустити сторонню людину, попросіть її пред’явити службове посвідчення, яке мають усі без винятку працівники і представники ПрАТ «Волиньобленерго». Якщо є телефон, не полінуйтеся запитати номер організації, співробітником якого представляється той, хто прийшов. За можливості, подзвоніть туди і переконайтеся, що ваш гість справді є її працівником. Якщо будь-яке із цих прохань незнайомці ігноруватимуть, будьте впевнені: перед вами шахраї. Пам’ятайте, що співробітники ПрАТ «Волиньобленерго» у жодному випадку не мають права отримувати готівкові кошти. Усі платежі проводяться винятково через банківський рахунок товариства», – йдеться у заяві «Волиньобленерго».

Якщо ви стикнулися з шахраями, негайно звертайтеся у правоохоронні органи або на номер цілодобової гарячої лінії «Волиньобленерго» 0800 21 01 31. Усі дзвінки з мобільних та стаціонарних телефонів безкоштовні.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×