Волинський центр спорту інвалідів запрошує дітей, молодь та учасників АТО до тренувань

Волинський центр спорту інвалідів запрошує дітей, молодь та учасників АТО до тренувань

З перших уст

Волинський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» разом з обласною дитячою юнацькою спортивною школою інвалідів оголошує пошук дітей та дорослих, а також учасників АТО, віком від 10 до 26 років, які мають статус особи з інвалідністю.

Ми шукаємо зацікавлених людей з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями слуху, зору, вадами розумово-фізичного розвитку, для занять фізичною культурою і спортом та участі в реабілітаційно-оздоровчих заходах.

У нашому центрі з вами будуть працювати заслужені тренера України та фахівці, які мають відповідний досвід роботи. Ви зможете отримати можливість прийняти участь у Паралімпійських та Дефлімпійських іграх, чемпіонатах світу і Європи, міжнародних та всеукраїнських змаганнях різних рангів, а також в Іграх Нескорених.

Види спорту, які культивуються в центрі «Інваспорт»: боулінг, бочча, веслування академічне, параканое, плавання, волейбол, дзюдо, зимові види спорту (біатлон та лижні гонки), легка атлетика, пауерліфтингу, риболовний спорт, стрільба кульова, фехтування, футбол,  шашки, шахи та інші.

Контактні дані: вул. Привокзальна, 13а, м. Луцьк, 43021; тел./факс (0332) 77-05-90, 77-05-91; e-mail: invasport.vol@ukr.net.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×