Гранат зменшує ризик розвитку раку молочної залози і простати

Гранат зменшує ризик розвитку раку молочної залози і простати

Здоров’я

У гранаті містяться 15 амінокислот, йод, калій, залізо, кальцій та інші мікроелементи, а також вітаміни С, Р, В6 і В12 у великій кількості. Плід зменшує ризик розвитку раку молочної залози і простати. Гранатовий сік, завдяки вмісту антиокислювальних і протизапальних речовин, перешкоджає росту злоякісних клітин і уповільнює розвиток онкологічних захворювань. Також він допомагає зберегти молодість, оскільки сприяє очищенню і оновленню клітин.

Медики заявляють, що четверта частина граната, з'їдена в день, допоможе зміцнити імунітет. Корисні речовини фрукта запускають роботу імунної системи, захищаючи організм від вірусів. Також він сприяє підвищенню гемоглобіну. У вагітних жінок гранатовий сік зменшує токсикоз.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!