Через вісімдесят літ незряча знову… стала бачити

Через вісімдесят літ незряча знову… стала бачити

Здоров’я

Ще шестилітньою дівчинкою житомирянка Ванда Макарова травмувала праве око й осліпла на нього. Чомусь у ті часи (нині Ванді Стефанівні вже 86 років) нічого не зробили, щоб зберегти зір. Так увесь довгий вік жінка й прожила, бачачи світ лише лівим оком. Та на старості й воно почало «гаснути». Врешті Ванда Стефанівна зовсім осліпла. Доглядала її донька Ірина. Нещодавно пенсіонерка все ж зважилася звернутися до медиків. У поліклініці обласної клінічної лікарні лікар під час огляду помітив, що давно, здавалося б, сліпе праве око… реагує на світло!

Оперувала жінку лікар обласної лікарні Ірина Галинська. І диво – праве око тепер бачить! Ліве після наступної операції теж прозріло. «Нині моя матуся ожила, готує їсти, гуляє на вулиці», – розповіла дочка Ванди Макарової Ірина.

Галина ЯРОСЛАВЕЦЬ, Житомирська область

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×