Підсумки з’їзду і віче «Правого сектору»: відмова від виборів, зміна назви та референдум щодо відставки влади

Підсумки з’їзду і віче «Правого сектору»: відмова від виборів, зміна назви та референдум щодо відставки влади

Політика

Сьогодні у Києві відбувся з’їзд «Правого сектору» у «Жовтневому палаці». Тут зібралися представники Добровольчого Українського Корпусу і політичне крило.

Дмитро Ярош вирішив оголосити про відмову від участі у місцевих виборах. Також на з’їзді вирішили зініціювати референдум щодо недовіри народу до уряду і президента. Учасники зібрання виступили за скасування мінських угод, запропонованих Президентом змін до конституції. Також вкотре говорили про легалізацію ДУК.

Далі представники «Правого сектора» колонами спустилися на Майдан Незалежності. Тут відбулося народне віче за участю кількох тисяч людей. Спікери на віче називали нинішню владу антидержавним режимом.

Розповіли, про що домовилися на з’їзді. Нинішню владу називали антидержавним режимом. Також оголосили про перейменування «Правого сектору» з військово-політичного руху на національно-визвольний рух «Правий сектор».

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!