На мерське крісло у Луцьку претендуватиме один зі скандальних братів-Кононовичів

На мерське крісло у Луцьку претендуватиме один зі скандальних братів-Кононовичів

Політика

Сьогодні партія «Нова держава» висунула кандидатом у мери Луцька Олександра Кононовича (в минулому члена Комуністичної партії). «Конференція» відбулася на квартирі одного із членів партії. Самого Олександра Кононовича не було.

Про це на своїй сторінці у «Фейсбук» повідомило волинське відділення Руху «Чесно».

Як відомо, Олександр та Михайло Кононовичі за останній рік встигли засвітитися одразу у кількох скандалах. Волинські брати-комуністи з білоруським корінням відзначилися поїздкою до Луганська, де зустрічалися з сепаратистами. Також давали антидержавні інтерв’ю на сепаратистських інформаційних ресурсах. За це неодноразово ставали об’єктами нападу українських патріотів у Луцьку.

Похід на посаду міьського голови, швидше за все, слід сприймати як можливість вчергове збурити громадскість Волині і знайти приводи для нових інформаційних провокацій.

Фрагмент відео з «підпільної» конференції можна подивитися тут.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!